Co nas czeka w najbliższym czasie

Za nami pierwsze działanie akcyjne w tym roku – obchody Światowego Dnia Chorych. Jedenastu Wspaniałych jedenastego lutego przygotowało i posługiwało podczas spotkania dla chorych zebranych w salce przy kościele Matki Boskiej Bolesnej.

A co przed nami w kolejnych miesiącach? Wydarzenia wpisane na stałe w harmonogram działań Caritas Archidiecezji Poznańskiej to:
W najbliższym czasie – 8 i 9 marca po raz kolejny zwozimy i segregujemy żywność zebraną podczas zbiórki Tak Pomagam.

W niedzielę wielkanocną pomożemy siostrom z jadłodajni przy ul. Łąkowej przeprowadzić śniadanie wielkanocne dla bezdomnych i ubogich.

W kwietniu czekają nas obchody patronalnego święta Caritas w Niedzielę Miłosierdzia oraz Tydzień Miłosierdzia. A już w maju odbędzie się pierwszy turnus Wypoczynku Senioralnego w Zaniemyślu i Festyn Rodzinny.

A kto wie, co wydarzy się w międzyczasie i o jaką pomoc będziemy Was prosić we wrzutkach…

O wszystkich działaniach, do których Was zapraszamy, dowiecie się – jak zwykle – z wyprzedzeniem od swoich liderów relacyjnych na grupach whatsappowych. Zawsze jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdy Wasz wkład i gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.